Eiwit FosforKaliumMagnesiumCalcium PRAL
Beschuit14130222 25266
Beschuit volkoren/meergranen14.8230425 99263.9
Brood bruin- glutenvrij bereid m bakmix Glutafin3.7100194 33232-2.4
Brood tarwe-9.814217243294.9
Brood tijger- bruin9.814017042314.9
Brood tijger- wit98614019303.8
Brood volkoren- gem v fijn en grof11.120021866346.1
Brood wit- gem van melk- en waterwit9.29313820573.8
Brood wit- glutenvrij bereid m bakmix3.68513410237-1.2
Glutafin
Brood wit- melk9.6112157231193.4
Brood wit- water98412819294
Brood zuurdesem- volkoren9.317122062324.2
Cracottes naturel1213322632424.7
Cracottes volkoren1124032865425.1
Croissant gem9.68310017244.9
Croutons1312012010137.9
Knackebrod gem10.330741696674.3
Knackebrod glutenvrij Fette Croccanti7.488923074.1
Soepstengel12.413022225265.2
Toast Melba naturel12.713022225265.4