EiwitFosforKaliumMagnesiumCalcium PRAL
Aardbeien0.7291831315-3
Abrikozen gedroogd512015006590-27.5
Abrikozen m schil0.9202831120-5.3
Ananas0.581161512-2.4
Appel m schil gem0.21112354-2.3
Appel z schil gem0.2810343-1.9
Appelmoes blik/glas089444-1.8
Appeltjes gedroogd2509001650-17.1
Avocado1.9393772511-6.3
Banaan1.128374286-7.1
Bessen blauwe0.7128555-1.2
Bessen bos-0.61580215-1.1
Bessen kruis-0.930198730-3.2
Bessen rode1.1402951320-4.8
Bessen vossen-0.81290715-1.4
Bessen zwarte0.9501751730-2.2
Bramen0.9251852360-3.9
Carambole0.51515065-2.6
Citroen0.825193910-3.1
Cranberry’s0.41087715-1.6
Cranberry’s gedroogd gezoet0.5840510-0.6
Dadels gedroogd gekonfijt2606005070-11.6
Dadels vers1.5284102424-7.8
Druiven blauwe m schil0.6252241021-4
Druiven m schil gem0.524234917-4.2
Druiven witte m schil0.524244813-4.4
Frambozen1.4252281915-3.9
Fruitcocktail op siroop blik/glas0.4860514-1.1
Granaatappel117220118-3.9
Grapefruit0.9151651021-3
Guave1252901220-5.2
Kaki / Sharons0.5191801110-3.2
Kersen0.9302481020-4.2
Kersen op siroop blik/glas0.513120715-2.2
Kiwi0.9343121430-5.6
Krenten gedroogd pak2907003650-12
Kumquat0.9491801325-2.2
Limoen0.7181021133-1.8
Lychee0.930182185-2.8
Mandarijn0.7191451025-2.6
Mango0.6121431114-2.7
Meloen net-0.5102002015-4.3
Meloen suiker-0.9213501113-6.6
Meloen water-111158810-2.8
Morellen1202481012-4.4
Nectarine12318095-2.7
Olijven blik/glas0.917912261-2.2
Papaja0.5101672120-3.7
Passievrucht2.6642372911-2.2
Peer m schil0.21315576-2.9
Peer z schil0.31213665-2.5
Peren gedroogd215075035100-11.4
Perzik z schil12217884-2.7
Pruimen gedroogd2608602730-16
Pruimen m schil0.82219778-3.2
Rozijnen gedroogd3.1908004250-13.7
Sap citroen- vers0.411138711-2.6
Sinaasappel0.8241771023-3
Tuttifrutti gedroogd29510033668-18.4
Vijgen gedroogd3.36768068162-14.1
Vijgen vers1322531554-4.7
Vruchten op eigen sap blik/glas0.61620910-3.6
Vruchten op siroop gem blik/glas0.41085811-1.6