EiwitFosforKaliumMagnesiumCalciumPRAL
Amsoi gekookt2412001580-3.1
Amsoi rauw2.54533032130-6.6
Andijvie blik/glas1201751040-3.2
Andijvie diepvries onbereid2361501041-1.6
Andijvie gekookt1.425163960-2.8
Andijvie rauw1.3362531154-4.3
Antroewa rauw1302791125-4.9
Artisjok rauw21303532253-2.9
Asperges blik/glas1.3302001015-2.9
Asperges gekookt1602001320-2.1
Asperges rauw1602002020-2.3
Aubergine gekookt112200810-3.6
Aubergine rauw1122001110-3.7
Augurken zoetzuur0.921561016-0.4
Augurken zuur18301135-0.6
Bamboespruiten blik/glas241530333-9.1
Bamipakket gekookt2.4271551041-1.9
Bieten gekookt1.2313441322-6.1
Bieten rauw2404001410-6.4
Bonen snij- blik/glas1.1251001230-1.3
Bonen snij- diepvries onbereid1.7302501040-4.1
Bonen snij- gekookt1.8351681837-2.3
Bonen snij- rauw1302501040-4.4
Bonen sperzie- blik/glas1.6201401249-2.4
Bonen sperzie- diepvries gekookt2501501670-1.6
Bonen sperzie- gekookt1.8422652754-4.5
Bonen sperzie- rauw2502503070-4.1
Bonen tuin- blik/glas4.88015022471
Bonen tuin- diepvries onbereid7.51004003620-2.2
Bonen tuin- gekookt51004001920-3
Bonen tuin- rauw51004002820-3.2
Broccoli gekookt3.9973991933-3.8
Broccoli rauw2.9692271238-1.6
Cantharellen gekookt380500710-6.4
Cantharellen rauw1.880500710-7
Champignons blik/glas2.2701506200.1
Champignons gebakken m zout2.6101410124-4
Champignons gekookt3.86425075-1.3
Champignons rauw2.38032096-2.9
Courgette gekookt1.5512702220-3.9
Courgette rauw2232002230-3.3
Doperwten diepvries gekookt69816327322
Doperwten gekookt4803002920-2.4
Doperwten m wortelen blik/glas3.35812613290.4
Doperwten m wortelen diepvries onbereid3.8582001829-1
Doperwten middelfijn blik/glas59010023302.7
Doperwten rauw4803003020-2.4
Groente soep- gekookt1.138228938-3.6
Groente soep- rauw1.4393081541-5.3
Groente zoetzuur atjar tjampoer glas145138840-1.5
Groenten gekookt gem1.9462261644-3.1
Groenten rauw gem0.9302411026-4.1
Kaisoi rauw3403002480-5
Kappertjes2.410403340-0.7
Klaroen rauw47542055315-9.6
Komkommer gekookt1302001020-3.1
Komkommer m schil rauw0.7321871120-2.9
Komkommer z schil rauw0.6251451022-2.4
Kool bloem- gekookt1.847224925-2.6
Kool bloem- rauw1.9482961228-4.2
Kool boeren- diepvries gekookt24522513150-4.4
Kool boeren- gekookt4801608180-1
Kool boeren- glas3.24719713159-3.2
Kool boeren- rauw48040034180-6.7
Kool Chinese gekookt14525011125-5
Kool Chinese rauw14525011125-5
Kool groene gekookt1.4452451153-3.8
Kool groene rauw3413001275-4.6
Kool rode blik/glas0.825173736-3
Kool rode gekookt1.3312751142-4.8
Kool rode m appeltjes blik/glas0.7272401036-4.4
Kool rode m appeltjes diepvries gekookt1.127182834-2.9
Kool rode rauw2303001750-5.3
Kool savooie- gekookt230300450-5
Kool savooie- rauw2303002050-5.4
Kool spits- gekookt1.132141839-2
Kool spits- rauw3303001050-4.6
Kool witte gekookt0.924147751-2.6
Kool witte rauw230200930-2.7
Kool zuur- gekookt0.930138846-2.2
Kool zuur- rauw1.130210962-3.8
Koolraap gekookt120200480-4.1
Koolraap rauw120200680-4.2
Koolrabi gekookt2605004390-9.6
Koolrabi rauw2605004390-9.6
Kousenband gekookt2.7624003946-6.4
Kousenband rauw37023333855-10.3
Mais blik/glas31002504511-1.4
Mais gekookt2.51002504511-1.6
Okra gekookt1.9321353677-2.7
Okra rauw1.9612995782-5.6
Paksoi gekookt1.6293711193-7.4
Paksoi rauw127230754-4.2
Paprika gekookt gem0.825190109-3.1
Paprika gele gekookt0.830240118-3.9
Paprika gele rauw0.726216118-3.6
Paprika groene gekookt0.619126810-2
Paprika groene rauw0.82417897-2.8
Paprika oranje rauw0.822210127-3.6
Paprika rauw gem0.829251117-4.2
Paprika rode gekookt0.925195109-3.1
Paprika rode rauw0.832299127-5.1
Paprika zoetzuur glas0.920901117-1.2
Pastinaak gekookt1.6763502350-5
Pastinaak rauw1.8744502341-7
Peper Spaanse rauw1.8394402116-7.7
Peultjes gekookt2302502940-4.4
Peultjes rauw2302502840-4.4
Poeng rauw120151920-2.4
Pompoen gekookt0.61584723-1.4
Pompoen rauw0.7191301029-2.3
Postelein gekookt27080067125-16.6
Postelein rauw17080068125-17.1
Prei gekookt1.1222221041-4.1
Prei rauw1.4322311139-3.8
Puree tomaten- geconcentreerd blik37011705035-22.3
Raapstelen gekookt34520310100-2.7
Raapstelen rauw24529610100-5.1
Rabarber rauw1303001440-5.6
Rabarbermoes m suiker1182101133-4
Radijs rauw130250530-4.2
Rammenas rauw27040010125-6.7
Rauwkost gem0.9302381126-4.1
Schorseneren gekookt1504001660-7.3
Schorseneren rauw1504001060-7.1
Selderij bleek- gekookt140320480-5.9
Selderij bleek- rauw1403201280-6.1
Selderij knol- gekookt2904001380-5.5
Selderij knol- rauw290400980-5.4
Sla gem rauw1.3352921450-5.2
Sla ijsberg- rauw0.9302431021-4.1
Sla krop- gekookt3413001530-4.1
Sla krop- rauw1.4363521549-6.4
Sla mol- rauw3667636150-0.6
Sla rode rauw1.3281871233-3
Sla rucola rauw3.55745641271-10.3
Sla veld- gekookt35030025-3.3
Sla veld- rauw25030025-3.8
Snijbiet gekookt3403001190-4.8
Snijbiet rauw3403001190-4.8
Sopropo gekookt0.836319169-5.5
Sopropo rauw1312961719-5.3
spinazie a la crème diepvries gekookt39030048175-5
spinazie blik/glas3.54025077200-6.7
spinazie diepvries gekookt25035039125-7.2
spinazie gekookt2.9714187784-7.8
spinazie gesneden diepvries onbereid1.85033835125-6.9
spinazie rauw3.26253955105-10.3
spruitjes diepvries gekookt2.3173821329-7
spruitjes gekookt2.3854122238-5.4
spruitjes rauw2.3125412830-3.5
Sterkers rauw28050044250-11
Tafelzuur tursu Turks0.653-0.8
Tajerblad bereid z vet4.66154139354-12.5
Tajerblad rauw24396045180-21.1
Taugé gekookt6377414401.9
Taugé rauw5487421401.6
Tomaat gedroogd in olie blik/pot4.413915658147-28.3
Tomaat gekookt gem0.725236810-4
Tomaat gestoofd0.9242471010-4.2
Tomaat gewoon gekookt0.72423389-4
Tomaat gewoon rauw0.723246811-4.3
Tomaat in blik1.121224911-3.8
Tomaat kers- rauw0.933343117-5.9
Tomaat rauw gem0.72626689-4.6
Tomaat tros- rauw0.72626288-4.5
Tomaat vlees- gekookt0.725238810-4.1
Tomaat vlees- rauw0.62321279-3.6
Tomaat zongedroogd14.13563427194110-58.4
Tomaten gezeefd pak1.821224911-3.4
Ui gebakken1.340208926-2.8
Ui gekookt138159924-2
Ui rauw1.233185929-2.7
Ui sla- gekookt1.2513161350-5.1
Ui sla- rauw1.5322331491-4.5
Uien zilver- zoetzuur glas12588525-0.9
Uien zilver- zoetzuur Na- glas125500525-9.5
Uien zilver- zoetzuur z suiker glas12588525-0.9
Uitjes gefrituurd zak61234192865-2.9
Venkel gekookt145400770-7.3
Venkel rauw145400870-7.4
Witlof gekookt1.2311831024-2.7
Witlof rauw1.3341941022-2.7
Wortelen blik/glas0.61596525-1.6
Wortelen bospeen gekookt0.828202725-3.3
Wortelen bospeen rauw0.729241723-4.1
Wortelen gekookt gem0.727214728-3.7
Wortelen rauw gem0.629266727-4.8
Wortelen winterpeen gekookt0.626226732-4.1
Wortelen winterpeen rauw0.629290731-5.3