EiwitFosforKaliumMagnesiumCalciumPRAL
Creamer koffie-2624867025.8
Crème fraîche2.258978700.1
Drinkontbijt Activia Start2.9771239970.2
Hangop10200150101756.6
IJs room/vanille-37015018104-0.9
IJs water-0.123238-0.7
Kwark halfvolle11.5150150121256.1
Kwark magere10.5100163131283.4
Kwark volle7.1150125121254.5
Melk chocolade- automaat31032041795-0.7
Melk chocolade- halfvolle3.39420518102-1
Melk chocolade- magere3.49619018112-0.7
Melk chocolade- volle3.510020419110-0.8
Melk geiten- volle3.59017013120-0.4
Melk halfvolle3.4102162121220.1
Melk halfvolle verrijkt m calcium3.79816410195-0.8
Melk karne-393140101080.3
Melk koffie- halfvolle5.9206306212120.8
Melk koffie- volle8.1232390302750
Melk magere3.7106169121270.2
Melk rauwe3.4103161121230.2
Melk volle3.3102165121220
Mousse chocolade-4.98915840880.2
Pap rijste-3.390141121080.3
Pudding vanille-3.993128101250.8
Room koffie-3.3791209970.5
Room kook-381133101060
Room kook- light39515512122-0.2
Room zure3.179130111040.1
Vla chocolade- magere3.3100152171200.1
Vla chocolade- volle2.6811691788-0.9
Vla halfvolle alle smaken27613011101-0.5
Vla vanille- magere3.587140111140.2
Vla vanille- volle2.2741301090-0.3
Vla volle overige smaken2571121286-0.7
Yoghurt Bulgaarse magere6135220181950.3
Yoghurt Bulgaarse volle5.1125200121750.3
Yoghurt Griekse volle4.7101148111281
Yoghurt halfvolle4.5115167141430.7
Yoghurt magere4.2116155131500.8
Yoghurt magere naturel5.3116155131501.3
Yoghurt volle3.8113162121420.5
Yoghurtdrank2.7771239970.1