Eiwit FosforKaliumMagnesiumCalciumPRAL
Balletjes vegetarisch onbereid1714046465751.1
Bonen soja- gekookt21.53331008150138-4
Dessert soja-3.17476401200.1
Drink soja- naturel3.411533712-0.2
Drink soja- Ongezoet3.311022341120-1.6
Drink soja- Original39778261201.2
Falafel onbereid75217420270.8
Gehakt fijn- vegetarisch onbereid19.11906469300.4
Hamburger vegetarisch onbereid17.3190646930-0.5
Ketjap zoet3.7234853747-9.1
Meel soja- ontvet506202060300260-7
Meel soja- volvet385902090240220-12.5
Nuggets vegetarisch onbereid151565167367-0.5
Plantaardige variatie op room219542611-0.3
Plantaardige yoghurtvariatie m3.7567245120-0.4
vruchten/vanille
Plantaardige yoghurtvariatie naturel4157050120-1.8
Quorn stukjes onbereid1419115838329.2
Saus ketjap-1.624146-0.2
Schnitzel vegetarisch onbereid15.61404646501.4
Sojapasta miso11.71604318269-0.4
Tahoe11.613055701885.1
Tempé12.28317062912.7
Valess gevulde filet onbereid10.45803501957511.2
Valess kaasvariatie onbereid135803501970010.9
Valess schnitzel onbereid12.3580350198009.2